close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
سخنان جالب عسگراولادی در مورد تظاهرات بازار تهران

RedBand.IR | باند قرمز

نویسندگان

نظرسنجی

بازی آنلاین انگری بردز | angry birds new online game


بازی آنلاین انگری بردز | angry birds new online game 

 دوستان زیادی به ما گفتند که بازی آنلاین انگری بردز لود نمیشه ولی اشکال از بازی نیست اشکال از سرعت اینترنت است باید صبور باشید حال اگر مایلید بازی انگری بردز را در باند قرمز بازی کنید روی عکس انگری بردز پایین کلیک کنید.البته این سری اول است بعدا بازی های دیگر انگری بردز را بازی کنید.

Alexa for Red Band .IR | الکسای سایتخوش آمدید


اعلامیه سایت و اخبار همین حالا در سایت عضو شوید تا بهترین ها به ایمیل شما رسد. شما از این به بعد شاهد عکس های خبری هم هستید. نظر یادتان نرود و در نظرسنجی شرکت کنید. ------------------ برای سفارش تبلیغات ایمیل بزنید ------------------ abbas24co@yahoo.com

سفارش طراحی قالب اختصاصی وبلاگ


هر قالب حرفه ای اختصاصی فقط 15 هزار تومان  

ارتباط با طراح قالب برای وبلاگ و سایت:

  
و یا اگر آنلاین نیست کلیک کنید برای سفارش (( اینجا ))

ارسال آدرس جدید سایت و یکسری ایمیل های ...


تالار گفتمان باند قرمز


خرید و فروش ورودی گوگل


خرید و فروش ورودی گوگل برای وبلاگ ها و سایت ها

به گزارش باند قرمز مدیر سایت شروع به فروش روزی 4 هزار ورودی 40 هزار تومن ماهیانه کرده است کسی می خواهد به ایمیل زیر پیام دهد.


abbas24co@yahoo.com


امتیاز 10  ---------------------------------------- ماهیانه 40 تومان

امتیاز 50  ---------------------------------------- ماهیانه 30 تومان

امتیاز 25  ---------------------------------------- ماهیانه 30 تومان


آخرین ارسالی های انجمن

سخنان جالب عسگراولادی در مورد تظاهرات بازار تهران

دبیرکل حزب پیروان خط امام و رهبری گفت: حزب خداپسند سه ولایت دارد ولایت خدا، ولایت رسول، ولایت الذین آمنو هر که این سه ولایت را داشت حزب الله است هر وقت جامعه‌ای این سه ولایت را داشت جامعه حزب الله است.

به گزارش خبرنگار ایلنا حبیب الله عسگراولادی در دهمین مجمع عمومی حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: من دو روز را یوم الله می‌دانم یکی را روز ۳۰ تیر ۱۳۴۱ و دیگری ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، مردم در این روز‌ها توانستند موفق شوند و قدرت پنهانی شاه ملعون را و خشونت قوام السطنه را بشکند.

وی افزود: روحانیت در ۳۰ تیرماه ۱۳۴۱ نقش بسیار پررنگی داشت وحدت بین نیروهای سیاسی و مذهبی در راستای تولی به امام و ولایت بود تظاهرات دیروز بازاریان بر علیه روش ناپسندی که به هر بهانه‌ای رونق کسب و کار را از بین برده است باید مورد توجه قرار بگیرد.

عسگراولادی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی، رییس جمهور و قوه قضاییه باید به این اعتراض توجه کنند باید نظام جمهوری اسلامی برای خدمت سامان بگیرد. قرآن نیز دو دسته گروه مختلف را که با هم در جنگ هستند به حزب الله و حزب شیطان تقسیم می‌کند و اگر بخواهیم جمهوری اسلامی داشته باشیم باید حزب داشته باشیم اگر تحزب وجود نداشته باشد جمهوریت در نوسان خواهد بود ما باید برای ارایه اسلام ناب محمدی به سمت الگوی تحزب اسلامی پیش رویم ما در موتلفه مفتخریم که امام ما راهدایت کرده و برای تشکیل موتلفه و از راهنمایی‌های ایشان بهره برده‌ایم.

وی افزود: امام زمانی که موتلفه تشکیل شد به من فرمودند باید بدانید که در شورا‌ها اکثریت باید اقلیت را قانع کنند نه ساکت. امروز اکثریت کشورهای غربی اقلیت را نه ساکت که خفه می‌کنند و نمی‌گذارند که اظهارنظری صورت بگیرد.

وی با تاکید به رهنمودهای امام تاکید کرد: امام به من فرمودند اکثریت باید اقلیت را قانع کند.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: موتلفه اسلامی دربرهه‌ای از زمان با کندی پیش می‌رفت در مرحله‌ای ما خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و گفتیم اگر شما بفرمایید که موتلفه را فراموش کنید فراموش می‌کنیم رهبر فرمودند خیر شما با‌‌ همان سمتی که از سمت در موتلفه به آن منصوب شدید بهتر است که ایفای نقش کنید.

وی در ادامه در خصوص تابعیت موتلفه از ولایت و امامت گفت: ما تابع ولایت وامامت شدیم امروز هم افتخار داریم که موتلفه از اول به خوبی فعالیت خود را شروع کرده و همین طور پیش رفته است.

عسگراولادی ضمن اشاره به فرمایشات رهبری در خصوص امر تحزب در نظام جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: رهبری در سفری که سال گذشته به کرمانشاه داشته سوالات و پاسخ‌هایی مطرح کرده که به آینده تحزب در نظام جمهوری اسلامی و حتی آینده حزب موتلفه مرتبط است.

وی افزود: آیا نظم پیرو فرسوده از کار افتاده خواهد شد اگر پیری نظام جمهوری اسلامی اجتناب ناپذیر است راه برون رفت و حفظ تازگی آن چیست. «این‌ها سوالاتی بود که رهبری در خصوص تحزب مطرح کردند».

وی در ادامه گفت: ما برای اینکه به فرسودگی دچار نشویم چشم انداز حزب را سامان دادیم ۴ یا ۵ سال بعد از تدوین چشم انداز ۲۰ ساله نظام که چشم انداز ۱۵ ساله خود را مشخص کرد. چشم انداز حزب موتلفه رادر شرایط جدیدی قرار می‌دهد و ما باید به سمت اجرایی کردن چشم انداز پیش برویم.

عسگراولادی با تاکید بر اینکه «ما باید در این مجمع با نوسازی واحد‌ها و ارکان حزب در جریان فرآیند تکامل انقلاب قرار بگیریم»، خاطرنشان کرد: با توجه به وجود خبرگان رهبری، آهنگ الذین آمنوا به وسیله منتخب آن‌ها حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای ارائه می‌شود و در واقع این آهنگ از جانب امامان معصوم و فقهای جامع‌الشرایط ما از سوی رهبر انقلاب شنیده می‌شود.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه «شرط نوسازی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، فاصله گرفتن از هر نوع گرایش سکولار است»، گفت: ما باید با بی‌خدایی در نظام فاصله بگیریم و حزب می‌تواند در این راستا نقش شایسته‌ای اجرا کند. همچنین ما استعدادهای انسانی بسیار بزرگی در حزب داریم و این استعداد‌ها در جای خود در شورای مرکزی و دیگر ارکان حزب باید هوشمندانه و با تدبیر و حوصله قرار بگیرند.

عسگراولادی در بخش دیگری از صحبتهای خود، به طرح مساله رابطه با آمریکا اشاره کرد و گفت: استکبارستیزی اجازه نمی‌دهد موتلفه اسلامی با مذاکره با آمریکا موافق باشد. مگر استکبار و چهره پیشرو حرکت استکبار یعنی ایالات متحده آمریکا و دولتمردانش تغییری در خود و روش‌هایشان ایجاد کرده‌اند که ما با آن‌ها مذاکره کنیم؟ استکبارستیزی خمیره ملت ما با آهنگ ولایت و امامت است.

وی همچنین اظهار کرد: موتلفه اسلامی و جبهه پیروان خط امام و رهبری نمی‌تواند موافق با معامله کردن غنی‌سازی باشد. ما موافق نیستیم، مگر اینکه قبل از اینکه وارد مذاکره شویم، تحریم‌ها و تهدید‌ها و محاصره‌ها برداشته شود وگرنه با این تحریم‌هایی که از سوی اسرائیل و صهیونیسم دیکته می‌شود ما موافق این امر نیستیم.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در پایان گفت: اصلا کار دست چند روشنفکر آمریکایی نیست بلکه کار در دست صهیونیست‌هاست که این تهدید‌ها و محاصرات را برای ما دیکته کردند. ما نمی‌توانیم غنی‌سازی ۲۰ درصد را به قیمت برداشتن تحریم‌ها معامله کنیم و موافق برداشتن این قدم نیستیم؛ البته اگر مقام معظم رهبری چه در رابطه با مذاکره و چه غنی‌سازی اظهارنظری بفرمایند ما تابع اظهارنظر ایشان هستیم.


مطالب مرتبط با سخنان جالب عسگراولادی در مورد تظاهرات بازار تهران:
ارسال دیدگاه جدید
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی