close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
آخرین اخبار گوناگون

RedBand.IR | باند قرمز

نویسندگان

نظرسنجی

بازی آنلاین انگری بردز | angry birds new online game


بازی آنلاین انگری بردز | angry birds new online game 

 دوستان زیادی به ما گفتند که بازی آنلاین انگری بردز لود نمیشه ولی اشکال از بازی نیست اشکال از سرعت اینترنت است باید صبور باشید حال اگر مایلید بازی انگری بردز را در باند قرمز بازی کنید روی عکس انگری بردز پایین کلیک کنید.البته این سری اول است بعدا بازی های دیگر انگری بردز را بازی کنید.

Alexa for Red Band .IR | الکسای سایتخوش آمدید


اعلامیه سایت و اخبار همین حالا در سایت عضو شوید تا بهترین ها به ایمیل شما رسد. شما از این به بعد شاهد عکس های خبری هم هستید. نظر یادتان نرود و در نظرسنجی شرکت کنید. ------------------ برای سفارش تبلیغات ایمیل بزنید ------------------ abbas24co@yahoo.com

سفارش طراحی قالب اختصاصی وبلاگ


هر قالب حرفه ای اختصاصی فقط 15 هزار تومان  

ارتباط با طراح قالب برای وبلاگ و سایت:

  
و یا اگر آنلاین نیست کلیک کنید برای سفارش (( اینجا ))

ارسال آدرس جدید سایت و یکسری ایمیل های ...


تالار گفتمان باند قرمز


خرید و فروش ورودی گوگل


خرید و فروش ورودی گوگل برای وبلاگ ها و سایت ها

به گزارش باند قرمز مدیر سایت شروع به فروش روزی 4 هزار ورودی 40 هزار تومن ماهیانه کرده است کسی می خواهد به ایمیل زیر پیام دهد.


abbas24co@yahoo.com


امتیاز 10  ---------------------------------------- ماهیانه 40 تومان

امتیاز 50  ---------------------------------------- ماهیانه 30 تومان

امتیاز 25  ---------------------------------------- ماهیانه 30 تومان


آخرین ارسالی های انجمن

www.yyo.ir

وای وای او هاست رایگان یویو هاست

www.yyo.ir

فقط هاست بگیر ببین هاست چه جوریه خیلی توپه سایت جذاب برای خود درست کن. 


فروش دامنه


سایت مولتی هاستر فارسی افتتحاح گردید!


Eiffel65_2001(www.RedBand.IR)


بازیکني كه زندگی‌اش را در قمار باخت

این بازیکن اسبق تیم ملی که به دلیل همین مشکلات کانون خانواده را از دست داده بود، سال گذشته در قماری تمام زندگی اش را باخت.
به گزارش ندای انقلاب، بازیکن سال های نه چندان دور تیم ملی که از لحاظ اخلاقی مورد تایید هم بازیکنان سابقش نیست، در قماری تمام زندگیش را از دست داده است و به لطف یکی از دوستان قدیمی اش شغلی در فوتبال دست و پا کرده است.
 
در سال های گذشته شاهد بوده ایم که برخی از بازیکنان فوتبال با وجود اسم و رسم مطرحی که در زمان بازیگری داشته اند؛ راه را اشتباه رفته و به بیراهه افتاده اند.
 
چندی قبل بود که برنامه نود در گزارشی به وضعیت بازیکنان مطرح فوتبال پرداخت که در دام اعتیاد گرفتار شده بودند.
 
یکی از بازیکنان سابق تیم ملی نیز از آن دسته بازیکنانی است که مسیر را اشتباه رفته و به تباهی رسیده است. این بازیکن که تا یک دهه قبل فوتبال بازی می کرد و ستاره یکی از تیم های شهرستانی بود، در زمان بازیگری نیز به گفته هم بازیان سابقش مشکلاتی داشت اما نقطه انحطاط این بازیکن غرق شدن وی در گرداب قمار است.
 
این بازیکن اسبق تیم ملی که به دلیل همین مشکلات کانون خانواده را از دست داده بود، سال گذشته در قماری تمام زندگی اش را باخت .
 
وضعیت بسیار بد زندگی وی موجب شد تا یکی از هم بازیان قدیمش اش که در یکی از تیم های دسته یک لیگ کشور مربیگری می کند، برای کمک مالی وی را به عنوان یکی از دستیارانش انتخاب کند.

بازیکني كه زندگی‌اش را در قمار باخت

تصادفات رانندگی در ایران (18+)

ما همچنان تصادف می کنیم ، می کشیم و کشته می شویم و عجیب آن که از پای نمی نشینیم تا مبادا صدر نشینی جدول تلفات رانندگی در جهان را از دست بدهیم!
تصادفات رانندگی در ایران (18+)
ما همچنان تصادف می کنیم ، می کشیم و کشته می شویم و عجیب آن که از پای نمی نشینیم تا مبادا صدر نشینی جدول تلفات رانندگی در جهان را از دست بدهیم!
هر چند تا کنون اقدامات زیادی در خصوص فرهنگ سازی جهت بهبود نحوه رانندگی ما ایرانی ها انجام شده اما واقعیت این است که حتی دیگر از دست «سیا ساکتی» هم کاری بر نمی آید زیرا استقبال از این انیمشین های جالب ، الزاماً به معنای آن نیست که مردم ، پیام‌های آن را نیز دریافت و عملی می‌کنند ، زیرا گروهی از ما همیشه تصور می‌کنیم که حادثه فقط برای دیگران رخ می‌دهد و خودمان راننده‌های باتجربه و ماهری هستیم

در یک مستند 6 دقیقه‌ای چند سانحه رانندگی رخ داده در کشور که تصاویر آن کمتر دیده شده را منتشر کردیم تا نمایی نزدیک تر و به دور از تعارف و رتوش را از عواقب رانندگی ما ایرانیان نشان دهد هر چند که باز ، عمق فاجعه بسیار بیش از این مستند ، رعب آور است.
برخورد شدید پژو پارس در هوای مه‌آلود اتوبان قزوین با سمندی که داخل گیت عوارضی توقف کرده، تصادف آمبولانس هلال‌احمر با فرماندار پاکدشت و دو شهردار محلی  در حاشیه یک مراسم، چپ کردن کامیون حامل شن روی یک پراید، سوختن سرنشینان سمند تاکسی در آتش و حرکات نمایشی خطرناک ، از جمله تصاویری است که در این مستند نمایش داده می‌شود. 
تماشای این مستند کوتاه به کودکان، نوجوانان و مخاطبانی که ناراحتی قلبی یا عصبی دارند، توصیه نمی‌شود.

تصادفات رانندگی در ایران (18+)

به نظر شما این روزها محمد حسینی چیکار می کند؟!

به نظر شما این روزها محمد حسینی چیکار می کند؟!

الف. کار خاصی نمی کند! در شبکه های سلطنت طلب دلقک بازی در میاورد تا شاید لقمه نانی جلویش بیندازند!
ب. نامردا! مگه نگفته بودین بیام اینطرف، همه چیزم ok هست؟! لااقل پول بدین قرص هام رو بخرم، نمی بینین این روزها زده به سرم و چقدر حالم خرابه؟!
ج. چی؟! سیرک؟! کجا؟! باشه! آدرسش رو بده! میام حتما! چقدر میدن؟!